Vakantiewoning - Natuurhuisje in Gerlosberg
Oostenrijk • Tirol • Gerlosberg

Samen in een accommodatie verblijven is enorm gezellig. Vakantiehuisje "Natuurhuisje in Gerlosberg" heeft 2 slaapkamers en biedt slaapplaatsen voor 5 personen. Huisdieren zijn toegestaan in deze vakantieaccommodatie in Gerlosberg. Jullie hond is dus van harte welkom! We kunnen tegenwoordig bijna niet meer zonder WiFi tijdens de vakantie. Vakantiehuisje "Natuurhuisje in Gerlosberg" beschikt daarom uiteraard over WiFi. Er is ook parkeermogelijkheid bij het vakantieverblijf. Je hoeft niet veel kleding in te pakken, omdat deze accommodatie over een wasmachine en wasdroger beschikt. Dit vakantiehuisje beschikt over een open haard. Hier kunnen jullie gezellig napraten over de leuke dag die jullie hebben gehad. Voor verkoeling neem je een duik in het heerlijke zwembad van dit vakantiehuis. Je hoeft je nergens druk over te maken als je met kinderen op vakantie gaat. Er staat zelfs een kinderbedje en kinderstoel klaar. Vakantiehuisje "Natuurhuisje in Gerlosberg" is tevens een goede keuze als iemand van jouw reisgezelschap in een rolstoel zit. De accommodatie is namelijk rolstoel toegankelijk. Dit vakantiehuis beschikt bovendien over een bijzonder extraatje. Er is namelijk een sauna-whirlpool aanwezig. Maak gerust gebruik van de moderne televisie en DVD speler. Deze staan in de woonkamer. Dit vakantieverblijf heeft een mooie keuken met voorzieningen die je van thuis gewend bent. Zo heb je een eigen magnetron, vaatwasser, koelkast en vriesvak/vriezer. Huisje "Natuurhuisje in Gerlosberg" heeft een terras met tuinset in de tuin. Jij en jouw reisgezelschap kunnen dus heerlijk buiten zitten.
Kijk snel op onze eigen website indien je meer wilt weten over de juiste prijzen, bezetting en faciliteiten van huisje "Natuurhuisje in Gerlosberg" in Gerlosberg. Ook heb je daar de mogelijkheid om het verblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 5 personen
- 2 slaapkamers
- Adres: Gerlosberg
- Skigebied: Zillertal Arena
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Natuurhuisje in Gerlosberg geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Natuurhuisje.nl
Lid sinds 23 november 2018
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Wereldvakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.